Ve školeních Úvod do PHP a Objektové PHP pokračuje Martin Hujer, další pokročilejší školení pořádají Péhápkaři. Související info: od března zvyšuji ceny školení bezpečnosti i slevy pro studenty.

Na konci minulého roku jsem měl poslední veřejné termíny školení Úvod do PHP a Třídy a objekty v PHP. Oba kurzy byly slušně zaplněné, bylo to fajn, ostatně jako vždycky! Účastníkům jsem navíc jako poděkování dal drobné dárky – knihu o PHP od Jakuba Vrány a nějaké ty samolepky od Péhápkařů – o nich bude ještě řeč.

Kniha 1001 tipů a triků pro PHP od Jakuba Vrány a samolepky od Péhápkařů

Krátce po vydání článku, ve kterém jsem psal o posledních termínech těch školení, se mi ozval Martin Hujer s tím, že by rád ve školeních PHP pokračoval. Martina znám skoro deset let, pracoval na několika známých projektech a má za sebou i nějaké to školení. Plně mu důvěřuji, že to zase posune o kousek dál. Termíny kurzů Úvod do PHP a Objektové programování v PHP jsou vypsané na polovinu dubna.

Mezi řečí mi Martin také prozradil, že chystá i nějaké pokročilé školení PHP, sám jsem zvědavý, co to bude. Pokud byste se chtěli dále vzdělávat, tak pokročilejší kurzy nabízí i komunita Péhápkaři, namátkou vybírám: vyhledávání pomocí Elasticsearch školí Tomáš Pilař, ovládání skvělého editoru PhpStorm se věnuje Tomáš Fejfar, jak na rapidní vývoj a Continuous Delivery prozradí Ondra Mirtes, autor šikovného „hledače problémů“ PHPStan. Školení probíhají na stejném místě jako moje školení bezpečnosti: v co-workingovém prostoru Node5 v Praze na Andělu. Péhápkaři mají také svůj Slack a livestreamy (v úterý 6. února budu mít svou streamovací premiéru o heslech).

Teď trochu z jiného soudku: rozhodl jsem se od března zvýšit ceny svých školení. Původní cena 3990 Kč bez DPH (4828 Kč s DPH) se zvyšuje na 4990 Kč bez DPH (6038 Kč s DPH). Zároveň zvednu i slevu pro studenty, z 30 na 42 %, aby pro ně školení bylo stále dostupné. Pokud se chcete školení zúčastnit, tak neváhejte, do konce února platí původní ceny. Rád vás přivítám třeba na školení bezpečného vývoje webových aplikací (nejbližší termín: termín zatím nevypsán) nebo HTTPS (nejbližší termín: termín zatím nevypsán). Firmám nabízím i školení v jejich sídle, vyplatí se již od čtyř účastníků.

Michal Špaček

Michal Špaček

Vyvíjím webové aplikace, zajímá mě jejich bezpečnost. Nebojím se o tom mluvit veřejně, hledám hranice tak, že je posouvám. Chci naučit webové vývojáře stavět bezpečnější a výkonnější weby a aplikace.

Veřejná školení

Zvu vás na následující školení, která pořádám a vedu: