Přijďte si popovídat o výkonu vašich webových aplikací a dozvědět se nějaké tipy a triky, jak jejich výkon zvýšit. Můžete se inspirovat mojí krátkou přednáškou na toto téma. O výkonnosti také píšu články a přednáším. (přihláška, firemní školení)

Ohlasy na školení

Vít Zatloukal, oXy Online s.r.o.

Školení pro nás bylo rozhodně přínosné. Líbilo se nám, že školení bylo přizpůsobeno pro naše potřeby, že jsme se mohli podrobněji věnovat tomu, co je pro nás důležité a nezdržovat se tím, co nepoužíváme. Určitě nám to pomůže vyladit naše aplikace, výkon a stabilita je pro nás klíčová a do budoucna počítáme s nárůstem zatížení. Hodně přínosný byli celý koncept školení, nebylo zaměřeno jednostranně, ale podíval jsme na webovou aplikaci ze všech stran, od systémových a serverových nastavení, přes aplikaci a databáze až po klientskou stranu jako JavaScript, optimalizace obrázků, optimální použití CSS. A naprosto neocenitelné jsou zkušenosti z praxe, na těch se dá krásně ukázat, na co je potřeba si dávat pozor a jak nejvhodněji se k optimalizaci konkrétního místa postavit.

Jan Hort, Dixons Retail SSC s.r.o.

Školení výkonnosti webových aplikaci se mi moc líbilo jak obsahem tak i přednášenou formou. Celkově jsem se dozvěděl hodně nových a užitečných informací, které se dají využít v praxi a také jsem se pobavil. Moc díky Michale! ;-)

David Mudrák, Moodle HQ

Na školení Michala Špačka si cením nejen vysoké odborné úrovně výkladu problematiky, ale zejména úzké vazby na každodenní práci webového vývojáře. Školení jsou orientována zejména na praktické použití předávaných zkušeností. Probírané téma bylo vždy doplněno příklady konkrétního použití, které bylo možno okamžitě aplikovat ve vlastních projektech. Mohu vřele doporučit každému, kdo se chce vývojem webových aplikací zabývat zodpovědně.

František Horálek, Czech Games Edition s.r.o.

Školení pro mě bylo ještě přínosnější, než jsem podle popisu čekal. Daná problematika se nepřekrývá s mou prací zcela, ale množství kvalitních příkladů a ukázek realizace tento fakt zcela nahradilo. Kéž by každé školení mělo tak praktický dopad! Příjemnou formou podaná problematika kořeněná občasným humorem mě láká k návštěvě nějakého Tvého dalšího školení ;o)

Petr Filip, Univerzita Pardubice

Školení jsem bral jako jeden z výchozích bodů do problematiky výkonnosti webových aplikací. Vše bylo velmi dobře srozumitelné a Michal se nebál zabrousit i do detailů. Školení naplnilo veškerá má očekávání. Doporučuji všem vývojářům a správcům webových aplikací.

Tomáš Jacík, Sunfox s.r.o.

Skvěle připravené školení se širokým záběrem a spoustou užitečných informací.

Pavel Filípek, PRO CLIENT, s.r.o.

S Michalem jsem absolvoval školení „Výkonnost webových aplikací“ a nejenže bylo vše odborně vysvětleno, ale Michal si uměl udržet pozornost publika po celých 8 hodin přednášky. Je to odborník na svém místě a pokud narazíte na jeho přednášku či kurz neváhejte se přihlásit. Hodně vám to přinese a určitě tím rozšíříte své obzory v mnoha oblastech.

David Kudláček, Masarykova univerzita, Institut biostatistiky a analýz

Na školení jsem se dozvěděl zajímavé typy z oblastí HTTP komunikace, správy webserveru, databáze, nastavení PHP a dalších technologií. Jedná se o velmi dobré shrnutí, přičemž jsem rád i za mnoho zajímavých odkazů zejména z oblasti analýzy zátěže a rychlosti webových aplikací a na nástroje o jejichž existenci jsem neměl ponětí.

Marek Zeman, PRIA SYSTEM s.r.o.

Během dvou dnů jsem absolvoval Michalovo školení na Bezpečnost PHP a Výkonnost webových aplikací a nezbývá mi, než oba kurzy srdečně doporučit jak začínajícím vývojářům, kteří se díky nim mohou vyhnout řadě chyb, tak pokročilým, kterým školení pomůže utřídit si znalosti a na obě problematiky získat větší nadhled. A právě nadhled je vlastnost, kterou by měl správný vývojář stoprocentně mít. Pohybujeme se v době, kdy je pro kvalitně odvedenou práci znát obrovské množství postupů a technologií, od spousty z nich nás odstiňují různé frameworky a další pomocníci, ale dokážeme opravdu odvést profesionální práci bez alespoň základní znalosti toho, co se děje pod pokličkou? Troufám si tvrdit, že ne, a právě obě tato Michalova školení vám pomohou být v tomto směru zase o něco lepší.

Martin Sekeres, Martinus.sk, s.r.o.

Za seba možem povedať, že to bolo veľmi prinosné školenie, v tom čo už človek vie, utrasie si myšlienky, niečo si doplnil, niečo bolo úplne nové. Rozhodne odporúčam absolvovať.

Možno by však nebolo zle spraviť špecialne školenie len na MySQL a jeho optimalizacie, aj keď uznávam, že ani to by sa za 8h nedalo stihnuť. Každopádne by som ho rád absolvoval a doplnil si znalosti aj v tejto oblasti.


(Detailnější optimalizace MySQL je součástí školení Konfigurace a výkonnost MySQL Antonína Faltýnka.)

Petr Steinbauer, PolyWeb s.r.o.

Školení od Michala „Výkonnost webových aplikací“ bych popsal jako velmi podařené. Michal přímo chce, abyste mu se svými dotazy „skákali do řeči.“ Díky tomu se místnost plná programátorů změnila na úžasný koktejl rad a tipů na dané téma a dozvěděl jsem se i mnohé, co vám jinak na běžném školení nedojde. Když k tomu přidáte kvalitního školícího – což Michal je – byl z toho inspirativní den, ze kterého jsem si já osobně odnesl spoustu věcí, které začínám zavádět do praxe.

Jan Roula, BARTON STUDIO s.r.o.

Děkuji za poučné a užitečné školení, které splnilo mé očekávání a odhalilo mi několik nových pohledů, jak nahlížet na výkonnost webové aplikace. Forma školení mi vyhovovala a získané informace považuji za ucelené a přehledně podané. Závěry z tohoto školení budeme v různé míře aplikovat v naší firmě.

Marián Beszédeš, CAMEA, spol. s r.o.

Bolo to dobré školenie za tie prachy – som rád, že som tam bol.

Petr Chlebek

V uplynulých několika dnech jsem byl jako účastník na dvou školeních, která zpětně hodnotím jako vynikající. Lektorem obou kurzů byl Michal Špaček a pro mne jednoznačně odborník, který ví, co říká. Druhé školení Výkonnost webových aplikací bylo více teoretické, ale o nic horší. Jednak zde nebylo co zkoušet, a dále šlo hlavně o zkušenosti a množství informací. Zejména doporučení ohledně webového serveru Apache beru hodně vážně! To samé platí pro PHP. (více…)

Štěpán Kočí, Imatic Software, s.r.o.

Skvělé školení, které mohu jen doporučit. Hodí se jak pro začátečníky pro správné nasměrování, tak pro pokročilé kterým doplní a srovná dosavadní znalosti a zkušenosti. Přes široký tématický záběr bylo tempo výkladu příjemné a byl dostatek času na otázky.

Přidejte se k těmto účastníkům a přihlaste se na školení Výkonnost webových aplikací!
Školení mohu uspořádat také u vás ve firmě.

English