Školení Úvod do PHP společně s kurzem Třídy a objekty v PHP pořádám ve spolupráci s Akademií Root.cz. Na úvodním kurzu se naučíte vše co budete potřebovat k psaní jednoduchých skriptů v PHP. (přihláška, firemní školení)

Ohlasy na školení

Šimon Jan Šustek

Na školení mne přihlásili rodiče, šel jsem na něj s opatrnými očekáváními. Michal mne však překvapil svými znalostmi a hlavně přístupem. Jeho otevřený přístup a ochota vysvětlovat je bezedná. Dal mi spoustu tipů, nápadů a konkrétních příkladů, jak mohu moje projekty vylepšit. Už se moc těším se na pokračování, teď už budu muset asi přemluvit rodiče já ;-)

Antonín Lepša

Ačkoliv jsem na internetu nalezl poměrně velké množství informací o PHP, trpěl samostudiem a na školení Úvod do PHP jsem přicházel možná s malým náskokem, jsem rád, že jsem se ho zúčastnil. Michal trpělivě odpovídal na veškeré, někdy i záludné otázky, každému z nás se dostatečně individuálně věnoval, jeho výklad byl jasný, podle mého názoru srozumitelný i pro úplné začátečníky, výklad byl poutavý a školení překvapivě rychle uteklo, i když se, vzhledem k množství dotazů, o bezmála dvě hodiny protáhlo. Ačkoliv jsem si myslel, že základy víceméně znám, opak byl pravdou a získané informace mi velmi pomohly si základy správně utřídit a důkladně pochopit. Příjemným překvapením potom byla návštěva Jakuba Vrány a jeho dárek – kniha 1001 tipů a triků pro PHP – i s věnováním. Ještě jednou děkuji za uspořádání školení a rozhodně ho všem začátečníkům a lehce pokročilým vřele doporučuji.

David Kudláček, Masarykova univerzita, Institut biostatistiky a analýz

I když se školení jmenuje úvod do PHP, jeho náplň je velmi obsáhlá a důraz je kladen na „špeky“, se kterými se PHP programátoři potýkají, proto bych ho doporučil zejména začínajícím PHP programátorům, ale i jako shrnutí očima zkušeného programátora je velmi užitečné. Každému, kdo v této oblasti začíná ušetří dlouhé hodiny strávené nad hledáním neočekávaných drobností.

Miloš Sedláček, Stable.cz s.r.o.

Co se hodnocení školení týče, za mne, jakožto naprostého nováčka v PHP, to určitě očekávání splnilo. Základy PHP (syntax, základní použití atd.) byly myslím vysvětlené srozumitelně a navíc jsme si mohli všechno vyzkoušet, takže v tomhle směru žádný problém. Zároveň mi přišlo hodně dobré, že jsme se zastavili u poněkud nestandardního chování PHP např. u operátorů, nebo že se zmínilo, které funkce by se už neměly používat a čím je nahradit. Celkově mě školení na PHP docela navnadilo :-)

Ivo Engler, IBR Consulting, s. r. o.

Byl jsem na tvých školeních Úvod do PHP a Třídy a objekty v PHP. Obě školení nejen naplnila, ale předčila má očekávání. Přátelský přístup, výborné a srozumitelné podání informací, zodpovídání dotazů – navrhování alternativních řešení promyšlených za tři rohy a podobně, návrh pomoci i podpory do budoucna, možnost udělat si vlastní projekt podle zadání a tvůj následný feedback, hodně dobré… 90% školitelů by si z tebe mohlo vzít příklad.

Prostě paráda. Určitě v budoucnu chci ještě tu bezpečnost webů (13. 3. 2018 Praha), teď nám to s kolegou nevyšlo časově, ale rádi tě zase uvidíme.

Václav Ambrož

Celkově jsem byl se školením spokojen. Školitel měl ke všem přátelský přístup, mluvil srozumitelně, vše prokládal praktickými příklady a vždy se dalo na cokoliv zeptat. Oceňuji i jeho trpělivost, zvláště pak při praktických testech s každým individuálně řešit dotazy a čekat než to půjde opravdu všem. Navíc v našem případě školení trvalo i déle než mělo. Po obsahové stránce jsem si také ze školení odnesl to, co bych očekával. Školení s Michalem Špačkem určitě mohu s klidným svědomím doporučit. (více…)

Lubor Malý, BAVERO s.r.o.

I když jsem většinu věcí na školení znal, utříbil jsem si znalosti, doplnil je o přínosný komentář, dozvěděl se několik nových věcí a už se těším na školení objektů a bezpečnosti. Myslím, že je toto školení přínosné i pro lidi, kteří již v s PHP pracují, právě kvůli tomu že si zde sjednotíte pohled na celé PHP. Dozvěděl jsem se několik věcí z bezpečnosti i databází. Děkuji za skvělý kurz a příjemnou atmosféru.

Martin Hlaváč

Překvapilo mě, jak přínosné může toto školení být. I když se jedná pouze o „úvod“, tak bych toto školení doporučil všem, především začátečníkům nebo těm, co chtějí na PHP přejít, ať už k tomu mají jakýkoliv důvod + skvělá forma a servis ze strany školitele :) (více…)

Jiří Alexander Bednář

Velice rád jsem si zopakoval a doplnil základy v PHP, školení mi bylo velkým přínosem pro můj budoucí profesní rozvoj, protože jsem si ujasnil jak pracují některé funkce a také jsem si díky kurzu rozšířil znalosti bezpečnosti. Velkou výhodou je prezentace, kterou jsem dostal natištěnou a bylo možné do ni zapisovat a také po kurzu byly zaslány zdrojové soubory, které byly používány k demonstraci a mohu je tak studovat.

Luboš Kašpar

Byl jsem potěšen možností pracovat na linuxovém desktopu a mít příjemným způsobem k dispozici učební materiály (poté, co jsem si zpřístupnil síťově sdílený filesystém). Zejména jsem pak ocenil a považuji za mimořádně přínosný Váš nezvykle tvořivý přístup, kdy jste jen mechanicky neprezentoval připravené materiály, ale ne úplně triviální příklad s dotazníkem jste vytvořil (a odladil) přímo při výuce.

Jiří Královec, W.A.T.C.H. CZ

Mé pocity ze školení Úvod do PHP a Třídy a objekty v PHP jsou kladné. Oceňuji kvalifikovanost a názornost výkladu, kde jsem i já, jako úplný začátečník v PHP, získal povědomost o širokých možnostech jazyka PHP, včetně jeho zvláštností. Samozřejmě, že za 2 dny ze mě není programátor PHP, ale kurz mě nasměroval a dále už bude záležet na mě, jak využiji těchto vědomostí k jejich plynulému rozšiřování. Věřím, že za čas, se stanu opravdu programátorem v PHP :-)

Přidejte se k těmto účastníkům a přihlaste se na školení Úvod do PHP!
Školení mohu uspořádat také u vás ve firmě.

English