Školení Úvod do PHP společně s kurzem Třídy a objekty v PHP pořádám ve spolupráci s Akademií Root.cz. Na úvodním kurzu se naučíte vše co budete potřebovat k psaní jednoduchých skriptů v PHP.

Název školení

Úvod do PHP


Náplň

  • Základní syntaxe, vkládání do HTML
  • Komentáře, operátory, proměnné, typy
  • Komunikace s uživatelem přes formuláře, session
  • Vestavěné a vlastní funkce, třídy a objekty
  • Řídící struktury if, switch, cykly while, do, forforeach
  • Vyčlenění a propojení jednotlivých částí aplikace
  • Práce s databází MySQL
  • Nastavení, knihovny PECL a PEAR, Composer, dokumentace
  • Šablonovací systémy
  • Příkazový řádek

Že tohle všechno už znáte? A víte, jak správně aplikace zabezpečit a jak je zrychlit? Přijďte na školení bezpečnosti a výkonnosti.


Lektor

Michal Špaček (o lektorovi, kontakt na lektora)


Předpoklady

Na toto školení byste měli přijít se znalostí HTML a alespoň základní znalostí syntaxe SQL. Pokud si chcete přinést vlastní počítač, měli byste na něm mít nainstalováno PHP, např. pomocí balíku XAMPP.


Určeno pro

Školení je určeno pro autory webových aplikací.


Termín a místo

12. 6. 2017 Praha, 10:0018:00, hodinová přestávka na oběd (přihlásit)
Školení se dle situace může až o hodinu protáhnout.

Internet Info, Milady Horákové 116/109, Praha

Školící místnost je klimatizována a je vybavena počítači. Bezdrátové připojení k Internetu je k dispozici, vlastní notebook si můžete přinést – nainstalujte si na něj PHP, třeba pomocí balíčku XAMPP. Oběd, káva, čaj a minerálka je v ceně školení.

Školení v Praze probíhají pravidelně jednou za čtvrt roku, vždy v polovině března, června, září a prosince, v jiných městech nepravidelně.


Kapacita

Nejvýše 15 účastníků


Cena

2450 Kč bez DPH, 2965 Kč s DPH, 20% sleva pro studenty


Materiály

Účastníci dostanou tištěnou prezentaci a certifikát. Dostatek prostoru bude věnován na dotazy. Po skončení školení zasílám komentovanou prezentaci e-mailem i s příklady použitými na školení.


Ohlasy na školení

Antonín Lepša

Ačkoliv jsem na internetu nalezl poměrně velké množství informací o PHP, trpěl samostudiem a na školení Úvod do PHP jsem přicházel možná s malým náskokem, jsem rád, že jsem se ho zúčastnil. Michal trpělivě odpovídal na veškeré, někdy i záludné otázky, každému z nás se dostatečně individuálně věnoval, jeho výklad byl jasný, podle mého názoru srozumitelný i pro úplné začátečníky, výklad byl poutavý a školení překvapivě rychle uteklo, i když se, vzhledem k množství dotazů, o bezmála dvě hodiny protáhlo. Ačkoliv jsem si myslel, že základy víceméně znám, opak byl pravdou a získané informace mi velmi pomohly si základy správně utřídit a důkladně pochopit. Příjemným překvapením potom byla návštěva Jakuba Vrány a jeho dárek – kniha 1001 tipů a triků pro PHP – i s věnováním. Ještě jednou děkuji za uspořádání školení a rozhodně ho všem začátečníkům a lehce pokročilým vřele doporučuji.

David Kudláček, Masarykova univerzita, Institut biostatistiky a analýz

I když se školení jmenuje úvod do PHP, jeho náplň je velmi obsáhlá a důraz je kladen na „špeky“, se kterými se PHP programátoři potýkají, proto bych ho doporučil zejména začínajícím PHP programátorům, ale i jako shrnutí očima zkušeného programátora je velmi užitečné. Každému, kdo v této oblasti začíná ušetří dlouhé hodiny strávené nad hledáním neočekávaných drobností.

Miloš Sedláček, Stable.cz s.r.o.

Co se hodnocení školení týče, za mne, jakožto naprostého nováčka v PHP, to určitě očekávání splnilo. Základy PHP (syntax, základní použití atd.) byly myslím vysvětlené srozumitelně a navíc jsme si mohli všechno vyzkoušet, takže v tomhle směru žádný problém. Zároveň mi přišlo hodně dobré, že jsme se zastavili u poněkud nestandardního chování PHP např. u operátorů, nebo že se zmínilo, které funkce by se už neměly používat a čím je nahradit. Celkově mě školení na PHP docela navnadilo :-)

Všechny ohlasy


Přihláška

Termín
12. 6. 2017 Praha
Účastník
Fakturační údaje (nepovinné)
načíst zbytek čekejte… nenalezeno, chyba, znovu Nejdříve vyberte zemi a zadejte IČO

Zadané údaje budou použity pro vystavení faktury, která vám bude zaslána e-mailem během několika dní, případně pro zaslání pozvánky, pokud se hlásíte na předběžný termín.

Pokud se školení z jakéhokoliv důvodu neuskuteční nebo se přesune na jiný termín, který vám nebude vyhovovat (živelní pohroma, nemoc přednášejícího, …), bude vám vrácena celá zaplacená částka. Pokud nastanou překážky na straně účastníka, může za sebe poslat náhradníka nebo se zúčastnit náhradního termínu.


Školení v tomto rozsahu je možné uspořádat i ve vaší firmě. Nabízím i konzultaci pro vaši firmu, napište mi!

English