Školení Úvod do PHP společně s kurzem Třídy a objekty v PHP pořádám ve spolupráci s Akademií Root.cz. Na úvodním kurzu se naučíte vše co budete potřebovat k psaní jednoduchých skriptů v PHP.

Název školení

Úvod do PHP


Náplň

  • Základní syntaxe, vkládání do HTML
  • Komentáře, operátory, proměnné, typy
  • Komunikace s uživatelem přes formuláře, session
  • Vestavěné a vlastní funkce, třídy a objekty
  • Řídící struktury if, switch, cykly while, do, forforeach
  • Vyčlenění a propojení jednotlivých částí aplikace
  • Práce s databází MySQL
  • Nastavení, knihovny PECL a PEAR, Composer, dokumentace
  • Šablonovací systémy
  • Příkazový řádek

Že tohle všechno už znáte? A víte, jak správně aplikace zabezpečit a jak je zrychlit? Přijďte na školení bezpečnosti a výkonnosti.


Lektor

Michal Špaček (o lektorovi, kontakt na lektora)


Předpoklady

Na toto školení byste měli přijít se znalostí HTML a alespoň základní znalostí syntaxe SQL. Pokud si chcete přinést vlastní počítač, měli byste na něm mít nainstalováno PHP, např. pomocí balíku XAMPP.


Určeno pro

Školení je určeno pro autory webových aplikací.


Termín a místo

Žádný termín není zatím stanoven. Dejte mi níže vědět, pokud byste o školení měli zájem. Školení v tomto rozsahu je možné uspořádat i ve vaší firmě.

Školení v Praze probíhají pravidelně jednou za čtvrt roku, vždy v polovině března, června, září a prosince, v jiných městech nepravidelně.


Kapacita

Nejvýše 15 účastníků


Cena

2450 Kč bez DPH, 2965 Kč s DPH, 20% sleva pro studenty


Materiály

Účastníci dostanou tištěnou prezentaci a certifikát. Dostatek prostoru bude věnován na dotazy. Po skončení školení zasílám komentovanou prezentaci e-mailem i s příklady použitými na školení.


Ohlasy na školení

Šimon Jan Šustek

Na školení mne přihlásili rodiče, šel jsem na něj s opatrnými očekáváními. Michal mne však překvapil svými znalostmi a hlavně přístupem. Jeho otevřený přístup a ochota vysvětlovat je bezedná. Dal mi spoustu tipů, nápadů a konkrétních příkladů, jak mohu moje projekty vylepšit. Už se moc těším se na pokračování, teď už budu muset asi přemluvit rodiče já ;-)

Antonín Lepša

Ačkoliv jsem na internetu nalezl poměrně velké množství informací o PHP, trpěl samostudiem a na školení Úvod do PHP jsem přicházel možná s malým náskokem, jsem rád, že jsem se ho zúčastnil. Michal trpělivě odpovídal na veškeré, někdy i záludné otázky, každému z nás se dostatečně individuálně věnoval, jeho výklad byl jasný, podle mého názoru srozumitelný i pro úplné začátečníky, výklad byl poutavý a školení překvapivě rychle uteklo, i když se, vzhledem k množství dotazů, o bezmála dvě hodiny protáhlo. Ačkoliv jsem si myslel, že základy víceméně znám, opak byl pravdou a získané informace mi velmi pomohly si základy správně utřídit a důkladně pochopit. Příjemným překvapením potom byla návštěva Jakuba Vrány a jeho dárek – kniha 1001 tipů a triků pro PHP – i s věnováním. Ještě jednou děkuji za uspořádání školení a rozhodně ho všem začátečníkům a lehce pokročilým vřele doporučuji.

David Kudláček, Masarykova univerzita, Institut biostatistiky a analýz

I když se školení jmenuje úvod do PHP, jeho náplň je velmi obsáhlá a důraz je kladen na „špeky“, se kterými se PHP programátoři potýkají, proto bych ho doporučil zejména začínajícím PHP programátorům, ale i jako shrnutí očima zkušeného programátora je velmi užitečné. Každému, kdo v této oblasti začíná ušetří dlouhé hodiny strávené nad hledáním neočekávaných drobností.

Všechny ohlasy


Nezávazná přihláška

Účastník

Na zadanou e-mailovou adresu zašlu pozvánku, jakmile termín tohoto školení vypíšu. Na nic jiného nebude použita.

Školení v tomto rozsahu je možné uspořádat i ve vaší firmě. Nabízím i konzultaci pro vaši firmu, napište mi!

English